O nás

ALMAcontrol  s. r. o.  – společnost založená v roce 2015 v Brně, fungující pouze na základě českého kapitálu .

 Se stoupajícími požadavky od zákazníků jsme nabídku společnosti rozšířili o materiál určený pro laboratoře.  V současné době jsme schopni uspokojit  Vaši poptávku v oblasti běžného spotřebního laboratorního materiálu, jakým je laboratorní sklo, plastik a chemikálie. V naší nabídce nechybí drobné laboratorní přístroje např. magnetické míchačky, vortexy, třepačky, přístroje určené pro homogenizaci vzorků, pro tepelné zpracování materiálů, měření fyzikálních veličin aj.

Dle Vašich návrhů, požadavků a podrobných specifikací jsme schopni vybavit Vaši laboratoř kompletními potřebnými technologiemi a kvalitním laboratorním nábytkem splňujícím nejvyšší standardy.

Specifickou součást našeho sortimentu tvoří unikátní potřeby pro ředírny ( přípravny) cytostatických léčiv. Pro tato pracoviště dodáváme speciální vysoce chemicky odolné rukavice, jednorázové obleky a další ochranné pomůcky. V naší nabídce naleznete také čistící a absorpční podložky speciálně určené pro úklid a dekontaminaci v přípravnách cytostatik. Tyto veškeré prostředky splňují nejvyšší evropské a světové normy a mají potřebné certifikáty vydané nejčastěji v SRN.

Naší prioritou je nabídnout zákazníkovi nejvyšší možnou kvalitu za přijatelnou cenu a dokonalý servis, který spočívá nejen v dodávce kvalitního vybavení ale také nabídce konzultační a poradenské činnosti. Servis dodaných přístrojů je zajištěn přímo naším vyškoleným týmem servisních techniků  nejkratší možné době.

+420603212571 

Hledat